Aanpassing trainingen

Vanwege de nieuwe coronamaatregelen zijn de trainingen voor augustus aangepast. Op maandag en vrijdag worden de -12-jarigen in twee groepen gesplitst en beginnen de kleinsten al om 18.00 uur. Voor maandag geldt tevens dat er steeds slechts een bepaalde groep kan komen trainen, zowel bij -12 als bij +12. Op woensdag en donderdag verandert er voorlopig niets. Zie het trainingsschema voor meer informatie.

okt
3

1:30 pm - 5:00 pm

okt
18

1:00 pm - 5:00 pm

feb
6

10:30 am - 6:00 pm

apr
24

2:00 pm - 5:30 pm

BELANGRIJKE DATA:  

1 februari 2020: WIKF-stage in Hoeselt 
14 maart 2020: Beker van Pelt, kata (selectie)
25 april 2020: KCAR/WIKF-stage in Eksel, voor iedereen
23 mei 2020: KCAR-clubexamen voor kyugraden in Eksel (op uitnodiging)
20 juni 2020: KCAR-barbecue in Overpelt

Beste KCAR'ers,

Beste KCAR’ers,

Tweeduizend en twintig!!!

Een onwaarschijnlijk jaartal wanneer ik terugblik, wetende dat de club onder mijn leiding kwam op 1 december 1985 of alweer 35 jaar geleden. Waar 2019 voorbij vloog, deden die 35 jaar dat ook. Uiteraard hoop ik deze mijlpaal in 2020 samen met jullie te vieren. 

Eerst 2019. Alweer een fantastisch jaar. Er verdwenen uiteraard wat leden maar er kwamen er meer bij en dat maakt dat we het jaar afsluiten met 153 leden. Met Daphne en Robert Kuipers kwamen er 2 zwarte gordels bij. Assistent Sidney werd 2e Dan, en sempai Brecht 4e Dan, net zoals partner-in-crime San. Momenteel telt onze club 25 actieve dangraden. Verder hadden we nog een 150-tal examens voor kyugraden gedurende het jaar 2019. Ondanks het feit dat er de laatste jaren wat topcompetiteurs de club en/of het competitiecircuit verlieten, behaalden we toch weer 204 podiumplaatsen. Uiteraard is dat niet mijn verdienste maar die van jullie allemaal. Met veel dank aan de bestuursleden, trainers, coaches, scheidsen, timekeepers, webmasters, fotografen, supporters en natuurlijk al de leden en ouders, grootouders en familieleden, om er dagelijks te zijn. Want dat is KCAR. Eén grote familie binnen een grote WIKF-familie. Ik kijk er alvast naar uit om samen met jullie het nieuwe decennium in te vliegen.

Over decennia gesproken… om maar aan te tonen hoe snel het gaat: weet dat 10 jaar geleden (1/1/2010) van onze 153 leden er 80 nog niet eens geboren waren. Het merendeel van de overige 73 leden was zelfs nog niet bezig met karate of op dat moment niet actief. Om jullie een idee te geven keek ik eens even terug. 

1/1/2010: 18 personen van de huidige 153 waren actief.... 
Wit-gele gordel: Sidney
Gele gordel: Walter/Raf/Stephan/Katuschka
Oranje gordel: Sven Sikorski/Yoeri
Groen-blauwe gordel: Eva
2e blauw: Laura/Sander
3e bruin: Stan
1e Dan: Brecht
2e Dan: Steven/Leen/Kevain
3e Dan: San/Edgard
6e Dan: Alain

Gaan we 2 decennia terug…
1/1/2000: 9 actieven van de huidige 153
Gele gordel: Sven Vandermeulen
Oranje gordel: Katrien
Blauwe gordel: Steven
1e bruin: Leen
3e bruin: Edgard
1e Dan: Thierry/Jan
3e Dan: San
5e Dan: Alain 

Gaan we 3 decennia terug...
1/1/1990: 5 actieven van de huidige 153
Gele gordel: Hans
Groene gordel: Thierry/Katja
1e Dan: San
3e Dan: Alain

Zoals jullie zien: velen geroepen, weinigen uitverkoren maar gelukkig ook weer verschillenden teruggeroepen. Hopelijk zijn er meer volhouders in de volgende 10 jaar.

2020.

Binnenkort op 1 februari organiseren we samen met onze Limburgse collega’s de WIKF-stage in Hoeselt. Tegen 14 maart proberen we zo veel mogelijk van onze mensen voor te bereiden voor onze eigen Beker van Overpelt. Op 25 april organiseren we dan de laatste WIKF-stage van het seizoen in Eksel. In het najaar volgen er nog, maar deze zijn niet voor de kleuters en jongste kinderen. Op 23 mei hopen we weer zo veel mogelijk mensen klaar te krijgen voor een hogere kyugraad. In het najaar volgt er weer een examen. Verder zijn maar liefst 12 van onze clubleden zich aan het voorbereiden op een 1e of hogere dangraad. Ook zijn er weer talrijke wedstrijden, waaronder natuurlijk het EK WIKF in Cyprus in november. Tel hierbij nog al onze trainingen, après-trainingen, de BBQ, de winter-BBQ, ons 35-jarig bestaan... Met andere woorden: uitdagingen genoeg, plezier verzekerd!

Sensei