Kandidaten dan- en kyu-examen 2020

Voor iedereen die in 2020 opgaat voor een dan- of kyu-examen: er is een nieuwe bundel beschikbaar over de geschiedenis en alle technieken van Wado Ryu-karate. Kijk hiervoor onder het menu 'Wado - Geschiedenis en techniek van Wado Ryu'.

juni
20

6:00 pm - 10:00 pm

okt
18

1:00 pm - 5:00 pm

nov
6

BELANGRIJKE DATA:

3/2/18: WIKF-stage in sporthal Hoeselt, georganiseerd door KCAR samen met de andere Limburgse clubs (examenpunt)
3/3/18: Beker van Overpelt kata, georganiseerd door KCAR 
21/4/18: WIKF-stage KCAR Eksel (examenpunt)
26/5/18: KCAR-barbecue Overpelt

Beste KCAR'ers,

Een seizoen bestaat voor een karatetrainer hoofdzakelijk uit lange voorbereidingen maken van trainingen, wedstrijden, stages, familiedagen, nevenactiviteiten enzovoort. Om dan vast te stellen dat het in een flits voorbij is. Zo ook deze maand november, die weer voorbijvloog.

Van vrijdag 2 november tot en met zondag 4 november vertoefde sensei Jon Wicks in ons land bij onze WIKF-broeders uit Bilzen. KCAR was weer zeer goed vertegenwoordigd. Op vrijdag 2 november was het een speciale instructor training waar sempais Steven, Leen, Brecht en ikzelf aan deelnamen, samen met een 20-tal andere hogere dangraden. Zaterdag waren er drie trainingen en nadien nog een danexamen. Wij hadden met Glen een kandidaat 1e Dan: hij slaagde en werd zo zwarte gordel nummer 74 in de geschiedenis van onze club. Indra, reeds 1 jaar Junior Zwarte Gordel, bevestigde haar 1e dangraad succesvol met een seniorgraad. Knap van beiden. 's Avonds gingen we met een 50-tal mensen gezellig dineren om op zondag nog een training voorgeschoteld te krijgen. Alweer een leerrijk weekend...

Zaterdag 11 november: KCAR-spaghettidag, georganiseerd door onze Braga-geselecteerden. Vermoeiend, zwaar, maar een teambuilding om u tegen te zeggen. Je moet wel gek zijn om 's anderendaags op zondag 12 november doodvermoeid naar een wedstrijd te gaan, maar toch waren we met een vrij grote groep aanwezig op de Beker van 't Kamp (kata en kumite) in Leopoldsburg. En of dit de moeite loonde. 23 podiumplaatsen met maar liefst 9 titels! Dit resulteerde in het behalen van de wisselbeker. Fantastisch van onze competiteurs, onze supporters, onze timekeepers, onze scheidsrechters, onze fotografen en vooral van onze coaches...

Zaterdag 18 november: Beker van Kortenberg, kata. Onze WIKF-broeders van Kortenberg organiseerden traditiegetrouw hun jaarlijkse interclub kata voor kyugraden en ook dit was weer een zeer geslaagde editie met maar liefst 19 podiumplaatsen. Alweer een dikke proficiat aan onze deelnemers en een dikke merci aan onze supporters, fotografe, coaches en scheidsen. Bij de scheidsen nog even vermelden dat het voor Eva haar debuut was en dat ze dit bijzonder goed deed...

Zaterdag 25 november ging er in Basècles de eerste open teambuilding door in functie van het EK WIKF in Braga 2018. Voor onze nieuwe geselecteerden was het een fantastische ervaring om nu ook deel uit te maken van het nationale WIKF-team. Voor Brecht, reeds enkele jaren nationaal assistent-coach kumite, was het zijn eerste maal als assistent-trainer kumite, en hij deed dat super. Wordt uiteraard vervolgd in 2018.

In november verhoogden de volgende leden in graad:

Wit-gele gordel of kandidaat 8e kyu: Kyra Van Den Heuvel, Roulah Malki, Sarah Malki, Luna Van Brussel, Jorne Verlaek, Eddy Tirea, Christian Bonacci, Staf Bussels, Lizandro Campos
Gele gordel of 8e kyu: Vic Weltens, Chloe Schmidt en Charlotte Packeu
Geel-oranje gordel of kandidaat 7e kyu: Thijs Vermeulen, Dina Azmi, Faith Gastmans, Senne Willé, Jules Willekens, Marcus Lam en Lukas Vandervoort
Oranje gordel of 7e kyu: Kevin Tran, Jula Ruysen en Gies Leynen
Oranje-groene gordel of kandidaat 6e kyu: Aleyna Yilmaz, Jestin Starinieri en Xena Bernaerdts
2e blauw of 4e kyu: Safa El Ouardi
Bruine gordel of 3e kyu: Sana El Ouardi
3e bruin of 1e kyu: Daphne Kuipers
Zwarte gordel of 1e Dan: Glen Vanderheyden en Indra Winters (bevestiging)

Proficiat aan allen...

Sensei